Univerzitní centrum Tomáše Bati ve Zlíně nabízí možnost studia na celkem šesti fakultách s různým zaměřením. Jezdí sem studovat lidé z celé republiky, ale i z okolních států. Kvalita zdejšího vzdělání je opravdu vysoká. Moderní univerzitní centrum je budovou třetího tisíciletí a je bezbariérové, aby mohlo poskytnout možnost studia i lidem s tělesným handicapem. Studovat zde tedy může každý, kdo chce získat diplom ze školy vysokých kvalit a opravdu se svému oboru naučit. Na kvalitách univerzity se podílí také věda a výzkum, který je zde rozvinut v několika oblastech. Můžete se tedy podílet také na nových objevech a inovacích.

Rozhodli jste se na zlínské univerzitě studovat a hledáte vhodné ubytování? Kolej nenabízí příliš soukromí a ani pohodlí. Proto je vhodné poohlédnout se po příjemnější variantě, která Vám může poskytnout moderní a pohodlné pokoje za příjemné ceny. Přesně takovou formu ubytování Vám přináší pension Anna.

Bezprostředně u univerzitního centra se nachází také kongresové centrum, které nabízí mnohé kulturní a společenské akce. Také je možné v jednom z těchto center uspořádat firemní akci či školení, které přispěje ke zvýšení kvalit Vaší firmy. I pro tyto akce je ale nutné zajistit si vhodné ubytování, ať už v rámci jednotlivce, či skupin.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně rozhodně stojí za návštěvu, či přímo studium. Pokud se pro jedno z toho rozhodnete, je velmi důležité, abyste měli pohodlné zázemí i ve chvílích, kdy studovat nebudete. Nedaleký pension Vám poskytne velmi útulné pokoje se soukromým. Získáte tak nocleh na jednu noc, či pro celou dobu studia.

Neváhejte se vydat vstříc kvalitnímu vzdělání. Univerzitní centrum klade velký důraz na spokojenost svých studentů a rovné příležitosti pro každého.