Zoo Lešná je velmi atraktivní zoologická zahrada, která zaujme nejen děti, ale i dospělé. Nacházejí se zde zvířata ze všech zemských kontinentů, která zde žijí ve velmi povedených napodobeninách jejich přirozeného prostředí. Díky tomu se zde zvířatům daří opravdu dobře. Jestliže do této zoo zamíříte, rozhodně se vyplatí nenechat se hnát časem, ale užít si příjemné prostředí bez ohledu na čas. To Vám umožní kvalitní ubytování v pensionu Anna.

Zoologická zahrada láká k návštěvě nejen děti, ale i dospělé. Děti zde naleznou mnoho zábavy a radosti z pozorování exotických zvířat, pro dospělé to může být skvělou romantickou procházkou. Zoologická zahrada je navíc součástí zámeckého parku, který poskytuje nevšední podívanou v podobě více než jedenácti stovek rostlin. Za návštěvu jistě stojí i samotní zámek Lešná, který je nevšední svou architekturou i vybavením pokojů. Zkrátka a dobře, za návštěvu toho zde stojí opravdu spousta. Chcete-li i vy poznat krásu ZOO Lešná i jejího okolí, opatřete si k tomu náležité, velmi pohodlné ubytování za skvělé ceny.

Zoo Lešná máte možnost poznat více než 200 druhů zvířat a procestovat s nimi Afriku, Austrálii, Asii i Jižní Ameriku. Najdete zde ty nejoblíbenější druhy zvířat, jako jsou například žirafy, gorily, lachtani, či sloni, ale také mnoho těch méně obvyklých druhů. Kromě toho Vás také čeká komentované krmení zvířat, jízda vláčkem, zábavný dětský koutek, lanové centrum, nebo se děti mohou svézt na ponících a velbloudovi. Z takového krásného výletu není dobré spěchat domu. Proto je opravdu skvělý nápad domluvit si v blízkosti opravdu pohodlné ubytování. Díky tomu budete moci svým dětem udělat radost návštěvou zoo i druhý den, nebo se podívat na další krásná místa ve Zlíně a okolí.